Haber

Sipahi dizisinde Yıldırım kimdir? Yıldırım Bozok gerçekte kimdir, adı nedir? Sipahi Yıldırım Bozok karakterini kim oynuyor?

Başrollerini Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık Başrolünde yer aldığı Sipahi dizisi Show TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Sipahi yeni bölümü merak uyandırdı. Kullanıcılar dizinin oyuncu kadrosunu araştırıyor. Sipahi dizisinin karakterlerinden biri olan Yıldırım, seyircinin aradığı konuların tam ortasında. Sipahi dizisindeki Yıldırım Bozok karakteri merak konusu oldu. Peki Sipahi dizisinde Yıldırım kimdir? Yıldırım Bozok gerçekte kimdir, adı nedir? Sipahi Yıldırım Bozok karakterini kim oynuyor? Detaylar burada…

SİPAHI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Yönetici’ yapılanması Türkiye için açık bir tehdit haline geldi. Türkiye’de kaos yaratacak, insanları endişe ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri yaşanıyor. Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçiyor ve ülkenin en hassas noktaları Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden siber saldırılara maruz kalıyor. Bu karmaşık ve karmaşık düşman; Ayrıca ülke içinde çok çeşitli kümelenmeleri etkin bir şekilde kullanır. Milli İstihbarat Teşkilatının Sipahileri bu tehlikeyi fark eder ve hızlı tepki verir.

SİPAHİ DİZİSİ YILDIRIM KİMDİR?

Kerem Alışık, Sipahi dizisinde Yıldırım karakterini canlandırmaktadır.

KEREM ALISIK KİMDİR?

Sadri Alışık ve Çolpan İlhan’ın oğlu, hatta Attila İlhan’ın yeğeni olan oyuncu, bugüne kadar birçok televizyon dizisinde rol almıştır. İlk sinema deneyimi, yönetmenlik ve senaryo yazımı; Gazeteci Savaş Ay’ın üstlendiği Dansöz ile yaşadı. Berna Laçin ile 14. Kral TV İmaj Müzik Ödülleri sunuculuğunu yaptı. Gençlik yıllarında bir süre Anadolu Üsküdar futbol takımında forma giydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu