Haber

Erbaş’tan Gediz’e teşekkür ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, asrın felaketinin ardından yardım seferberliği yapan Gediz’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Erbaş, kurumsal ziyaretler kapsamında Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ı makamında ziyaret etti. Burada Önder Akçadurak ile fikir alışverişinde bulunan Milletvekili Erbaş, “Tüm Kütahya’da olduğu gibi Gediz’imizde de deprem sonrası yaraların bir an önce sarılması için önemli çalışmalar ve yardımlar yapıldı. Büyük bir seferberlik yaşandı. İnşallah en kısa zamanda hep birlikte eski günlere döneriz.” söz konusu.

Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Gediz İlçe Başkanı Necdet Akel, Belde Belediye Başkanları ve MHP Teşkilatı üyelerinin yanı sıra Gediz Ticaret ve Sanayi Odası, Gediz Organize Sanayi Bölgesi yöneticileri ile bir araya geldi.

Erbaş ve beraberindekiler, Gediz Belediyesi’nin depremzedelere ulaştırılmak üzere hazırladığı gıda yardım çalışmalarını da ziyaret ederek, yardım için gece gündüz çalışan yetkililere kolaylıklar diledi.

MHP’li Erbaş ve beraberindekiler, Gediz Esnaf Odaları ile Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifini de ziyaret ederek, deprem sonrası yaraların bir an önce sarılması için Gediz esnafının çalışmalarından ve yardımlarından dolayı teşekkürlerini iletti. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu