Ekonomi

Togg, Ankara Söğütözü Deneyim Merkezi’ni açtı

ANKARA (İGFA) – İlk akıllı cihazı T10X’i kullanıcılarla buluşturmak için gün sayan Togg, kullanıcılarla temas kurduğu noktaların açılışına da hız verdi. Togg, İstanbul Şiddet Merkezi’ndeki deneyim merkezinin ardından Ankara Söğütözü’nde kapsamlı bir deneyim merkezi açtı. Türkiye’nin ilk doğan elektrikli akıllı cihazı T10X, kesintisiz ve sorunsuz şarj deneyimi sunan Trugo ve mobilite deneyimini A noktasından öteye yeniden tanımlayan dijital platform Trumore için oluşturulan alanlarda kullanıcılar Togg ekosistemini deneyimleyecek. B noktasına

Kullanıcılar, deneyim merkezinde yer alan bilgilendirici görseller aracılığıyla Togg ekosistemini daha yakından tanıma fırsatı yakalayacak, ayrıca T10X’i inceleyerek Trugo şarj ağı ve şarj deneyimi ile ilgili detayları öğrenme fırsatı bulacak. Merkezde Togg’un teknoloji ve sürdürülebilirlik yaklaşımını anlatan dijital eserler de kullanıcılarla buluşacak. Toplam 4400 metrekare alana kurulu Togg deneyim merkezinin yanı sıra teslimat ve servis noktaları da nisan ayında kullanıcıların hizmetine sunulacak.

“Kapsamlı bir deneyim kullanıcılarımızı bekliyor”

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, 2023 yılında 8’i taşınabilir deneyim merkezi olmak üzere deneyim merkezi sayısını 18’e çıkaracaklarını belirterek, “Kullanıcı odaklı bir marka olarak iletişim noktalarına büyük önem veriyoruz. kullanıcılarımızla bir araya gelin. Bugüne kadar İstanbul Güçlü Center’daki deneyim merkezimizde 7’den 70’e toplumun tüm kesimleriyle bir araya geldik. Ankara Söğütözü’nde hizmete açtığımız kapsamlı deneyim merkezimizde yeni kullanıcılarımızla buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Ankara’da sadece deneyim merkezimiz olmayacak, yakın zamanda teslimat ve hizmet noktalarımızı da açacağız. Kullanıcılarımıza daha hızlı, daha aktif ve verimli bir deneyim yaşatmak için ülkemizin 7 bölgesinde deneyim merkezleri, hizmet ve teslimat noktaları açmaya devam edeceğiz.”

haberhayrat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu